Box s Madam Mysterií

Moje nabídka:

 • semi-competitive zápasy v boxu
 • sparring
 • jednostranný box
 • beatdowns
 • box podle tvé fantazie
 • kickbox podle tvé fantazie
 • belly punching "s" nebo "bez" boxerských rukavic


 • Beating of Fried Chicken Boy
  Mysteria a Emma Switch v "BeatDown" video klipu - box, belly punching, kopy.  Mysteria vs Jeff: The REVENGE
  Jeff chce oplatit Mysterii minulou porážku. Teď je dobře připraven. Začíná boxovat sebevědomě, Mysteria dostává několik úderů, ale brzy Jeff zjišťuje, že nemá proti Mysterii šanci a ocitá se na zemi.

  Punching Bag
  Mysteria se opět setkává s Jeffem, který tvrdí, ze je dobře připraven. Mysteria ale ví, že Jeff bude jen její boxovací pytel! Jeff dostává hodně úderů do hlavy, těla a břicha. Snaží se boxovat, ale brzy je vyčerpaný a prosí Mysterii, aby přestala. Mysteria se jen směje a pokračuje...


  Mysteria vs Jeff: THE BEATDOWN IV.
  Jeff je připraven znovu boxovat s Mysterií. Trénoval, ale bohužel neví, že Mysterie je v plném tréninku, takže je rychlejší a údery jsou trvdší. Zápas začíná a po několika vteřinách Mysterie knokautuje Jeffa.... Jeff je rozlobený a začíná tvdě boxovat, ale bohužel nemá vůbec šanci. Dostává tvdé rány a kopy do hlavy, břicha a žeber... Po 5 minutách je Jeff zcela vyčerpaný a Mysterie vítězí!
  Mysteria vs Jeff: THE BEATDOWN III.
  Jeff chce znovu boxovat s Mysterií. Je rozhodnut, že tentokrat zvítězí! Ze začátku si vede dobře, ale brzo se ocitá na zemi, dostává tvrdé rany do hlavy, břicha a žeber... Jeff chce zápas skončit, ale Mysteria nemilosrdně pokračuje... Jeff je vyčerpaný a bezbranný, zůstává ležet na zemi a Mysteria je happy!

  Mysteria vs Jeff: THE BEATDOWN II.
  Jeff se opět setkává s Mysterií, trošku trénoval... Myslí, že tentokrát si povede lépe. Jak dopadne, musíte vidět v tomto klipu!

  Mysteria vs Jeff: THE BEATDOWN
  Jeff si tentokrát přinesl na setkáni s Mysterií boxerské rukavice. Udělal velkou chybu!

  Boxing Bag - lehký trénink se mění v trvdý "belly punching"...Nenechte si ujít tento klip!